Agenda overzicht Agenda
maandag, 20 oktober 2025
ma, 20 okt. '25
ONE OK ROCK
- Golden Circle€ 67,20
- Reguliere staanplaatsen€ 50,40
- Zitplaatsen vanaf€ 50,40
ONE OK ROCK
ONE OK ROCK begon in 2005 als een groep jonge muzikanten die hun plek zochten in de Japanse muziekscene. Twee jaar later maakten ze hun officiële debuut en speelden ze in kleine clubs en op zomerfestivals. Het duurde niet lang voordat ze de aandacht trokken en optraden in de legendarische Nippon Budokan. Daarna volgden grotere zalen, stadionconcerten en uiteindelijk uitverkochte dome-optredens in heel Japan.
De nieuw aangekondigde tourdata ondersteunen de recente release van ONE OK ROCK’s nieuwste album, "DETOX", dat nu overal beschikbaar is. Het album bevat bijdragen van meerdere gerenommeerde producers, waaronder meervoudig GRAMMY®-winnaar Rob Cavallo en GRAMMY®-genomineerden Dan Lancaster en Pete Nappi. "DETOX" is het 11e studioalbum van de band en wordt uitgebracht in het kader van hun 20-jarig jubileum.
ONE OK ROCK werd opgericht in Tokio in 2005 en bestaat uit Taka (zang), Toru (gitaar), Tomoya (drums) en Ryota (bas). De band is uitgegroeid tot een wereldwijd fenomeen en een van Japan’s grootste muzikale exportproducten. De groep heeft talloze internationale goud- en platina-certificeringen behaald en miljarden streams verzameld. Hun geluid, een mix van emo, alternatieve rock en pop, sloeg ook buiten Japan aan. Een internationale platenovereenkomst opende de deuren naar een wereldwijd publiek, en met uitgebreide tournees door de Verenigde Staten, Europa en Azië groeide hun reputatie verder.
Hun meest recente studioalbum, "Luxury Disease", geproduceerd door Rob Cavallo (Green Day, My Chemical Romance), debuteerde op #1 in Japan, wat hun vierde opeenvolgende #1-album was, na de hitsuccessen "35xxxv", "AMBITIONS" en "EYE OF THE STORM". "Luxury Disease" bevat onder andere de singles "Save Yourself," "Let Me Let You Go" en "Vandalize", dat gebruikt werd als de eindtrack voor SEGA’s Sonic Frontiers.
Tijdschema
- Deuren open 18:30 uur
- Aanvang 20:00 uur
Tassenbeleid
Er zijn geen faciliteiten aanwezig, waar in beslag genomen tassen bewaard kunnen worden
Handige Informatie
Een hapje eten
Wil je voorafgaand aan het concert een hapje eten? Maak je avond uit compleet met een diner in Restaurant First in AFAS Live. Reserveer nu een tafel en geniet van heerlijke gerechten, afgestemd op het seizoen.
Never give up on your cup
Bekers en flesjes worden gerecycled. Lever je lege beker of flesje daarom steeds opnieuw in bij de bar wanneer je een nieuw drankje haalt. De verzamelde bekers en flesjes kunnen weer gebruikt worden voor nieuwe bekers en flesjes. Dit systeem voorkomt het onnodig verspillen van grondstoffen en bespaart CO2-uitstoot.
Cashless betalen
Bij AFAS Live kun je alleen met je bankpas of creditcard betalen. Dit kan bij alle bars en foodstands in onze locatie. Het voordeel is dat je geen contant geld hoeft te pinnen van tevoren. Je kunt cashless betalen als je beschikt over Maestro, VISA, of Mastercard.
Toegankelijkheid
AFAS Live beschikt over een mindervalide entree, de begane grond is geheel gelijkvloers, op iedere verdieping is een mindervalide toilet met noodknop. Meer informatie over de faciliteiten en parkeermogelijkheden voor mindervaliden vind je bij onze FAQ.